| Yosifica a întrebat:

am o intrebare pentru baieti, dc va simtiti bine cand sunteti primi in viata unei fete?

11 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Primi,ai? Factori primi...O dividem cu noi insine.
Matematica sexuala.

| GrosuPatrisia a răspuns (pentru Crazyfish):

Ce vrei? "In romana e multe si e grele"! laughing

| Wihox a răspuns:

Pentru ca stiu ca nu a mai pupat-o nimeni, avem un simt foarte dezvoltat de posesie si ne place sa credem ca fata este numai a noastra. Si pentru ca daca e prima iubire dureaza ceva mai mult si ambii parteneri se simt bine

| neutrino a răspuns:

Nu este vorba de a te simti bine, ci de onoarea pe care ti-o acorda fata respectiva.

| Oana92 a răspuns:

E valabil si invers, si fetele se simt bine sa stie ca sunt primele in viata unui baiat. e vorba de orgoliu, de ideea ca nu a mai fost atins/a de nimeni, ca il/o inveti tu ce sa faca, poate si gandul ca nu are termen de comparatie si cel mai probabil pentru ca prima data in orice faci nu se uita...

| Brâncuşi a răspuns:

Nu este adevarat, poate unii, pai te gandestii ca...defapt nu,chiar nu ma simt bine,stiinnd ca fata nu stie sa sarute sa se comporte, ca sigur prima relatie este in copilarie, si ce sa stie un copil, prefer o fata simpla, cu bunul simt si cu simtul umorului...

| SirAndi a răspuns:

Depinde, nu toți se simt bine!

Răspuns utilizator avertizat
| justrabbit a răspuns:

Acum depinde la ce te referi "in viata unei fete"?

| Yosifica explică (pentru justrabbit):

O relatie in care fata nu stie sa faca primul pas

| AlexMarkOne1 a răspuns:

Pentru ca daca esti primul din viata ei, ea nu te mai poate uita si u cateodata te intorci la ea doar cu gandul(asa simt eu)