| anonim_4396 a întrebat:

Întrebarea aceasta o să fie pentru elevii de clasa 8a. Știu că anul trecut elevii dintr-a 8a au dat 2 simulări : una pe semestrul al doilea si una pe primul semestru. Anul acesta, știți cumva pe ce dată o să fie a doua simulare? Îmi imaginez că o să fie mai pe la sfarsitul semestrului, nu?

3 răspunsuri:
| dedebt a răspuns:

Eu am fost anul trecut a 8a
iar simularea am dat-o prin aprilie-mai
si este doar o simulare.
ma rog una la romana una la mate

| Katherine3003 a răspuns:

Din cate stiu eu, se va da o simulare prin marti si una in aprilie. nu stiu data exacta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In clasa8a se da doar o simulare la rom si mate, pe la sfarsitul celui de-al 2-lea sem.