| micheilla a întrebat:

Intrebarea asta e pentru prietena mea.Deci e este frumoasa arata bine la corp este inalta (1, 64 la 13 ani) este foarte de treaba este glumeata comportamentu este super! Sa va spun unele detalii despre ea: este bruneta(cand satena i se schimba culoarea parului) are ochi negri/caprui are tenul creol are buzele conturate(adica sunt frumoase si au forma frumoasa) are un zambet frumos este ok.Cand iesim pe strada baieti intorc capul dupa ea, ori ii cer numarul de telefon chesti de astea. O plac multi baieti.Multe fete sunt invidioase pe ea si ba chiar unele o si vorbesc de rau pe la spate.Eu ii spun ca e frumoasa si ca are de toate, dar ea uneori se mai lasa "pacalita" ca sa spun asa de unele fete care ii spun "vai ce ten urat ai esti neagra". Eu i-am spuns ca alea sunt invidioasa pe ea si ca are un ten de invidiat dar ea nu ma crede! Ce as putea sa fac? Sa o ajut tinand cont ca ea are de toate si ca nu are nevoie de nimic dor de putina indiferenta fata de ce spun fetele alea. Voi ce-i recomandati? Multumesc

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ii recomand sa se uite mai des in jurul ei,sa vada cate sperietori ambulante sunt pe strazi. unele fete sunt chiar urate ca naiba, si din cat ai descris-o tu, ea e chiar frumoasa.multe fete si-ar dori un ten mai inchis, ea de ce nu se bucura ca il are?
si in plus.multi baieti iubesc tenul mai inchisbatting eyelashes.
ar trebui sa aprecieze ce are, ca multe fete (mult) mai putin inzestrate se cred regine.

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mersi pentru fundabatting eyelashes

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu in locul tau le luam nitel pe alea de par...Pai sa fim seriosi frate tu permiti unor fufe sa o jigneasca pe gagicata? Sau ca baietii sa vina la ea sa ii ceara numarul? Eu in locul tau le fu*eam cate un capac de le cadea tupeul ala.Fi si u mai barbat naiba ca doar nu esti fetita, aratati barbatia!

| IamTitanum a răspuns:

PUr si simplu sa le ignore. Fetele alea sunt cum ai spus si tu invidoase si ea nu trebuie sa se coboare la mintea lor las-le sa zica stii cum e. ele rad de ea ca e diferita, ea rade de ele ca sunt toate la fel