| nirvanacartof a întrebat:

TPU.
Intrebarea mea esti daca pot fi reprezentant avon si la 11 ani. Daca da cat castig si ce trebuie sa fac?
Multumesc, MariaTPU.

Răspuns Câştigător
| Bubbles a răspuns:

Da e bine dar trebuie sa fii un pic responsabila. uh trebuie sa te duci la oameni sa le prezinti brosura sa strangi comenzi peste 110 lei... poai sa imparti comenzile... mai multe chestii daca te hotarasti sa fii reprezentant da-mi msg ca te fac euwinking

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ca sa reprezentant Avon trebuie sa ai peste 14 ani.
Bafta si sa cresti mare:*

| Pepper9 a răspuns:

Din pacate nu poti sa fii.Trebuie sa ai minim 18 ani. Ce trebuie sa faci si cat castigi aflii de pe www.avoncosmetics.ro

| Angel_5977 a răspuns:

Nu poti trebuie sa ai 18 ani, doar daca o pui pe maicata reprezentanta si te ocupi tu

Cum poti sa meri tu la 11 ani sa platesti o factura si sa fie pe numele tau, nici buletin nu ai

| αɳḍϋ a răspuns:

Nustiu daca poti dar stiu ca castigi 10% din ce vinzibig grin

Take care[; X]

| AandreaA a răspuns:

Http://avon-forum.iftopic.com

Intra aici, fa-ti cont si o sa afli mai multe :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Maria,
Daca mama ta te lasa sa te inscrii pe numele ei poti fi reprezentant, de ce nu? La Avon oricine doreste sa castige promovand produsele e bine venit. Uite, intra pe www.avon.wgz.ro in sectiunea "Afacerea ta" si acolo o sa gasesti beneficiile pe care le ai ca si reprezentant, tot acolo ai un formular pe care te rog sa il completezi iar noi o sa te contactam sa iti dam detalii despre afacerea ta.Ai toata admiratia noastra pentru ca doresti la 11 anisiori sa castigi proprii tai banuti. Te asteptam cu drag in echipa noastra