| RoxxuInna a întrebat:

Joc de ceva vreme metin2ro si as vrea sa ajung la lvl-u 30(acum am lvl 22)intrebarea e : Cine ma poate creste si pe mine? Am cont pe metin2ro servarul draco...As dori sa aveti peste lvl 30 ca sa mergem la orci sau in desert(cresc cel mai repede in desert)...lasati-va id aici si va bag il lista (de obicei intru pe ch1)

2 răspunsuri:
| Mewy a răspuns:

Du-te in map 2 la ruine si acolo cresti pana in 30 big grin ca si eulaughingfunda?

| katalyn19 a răspuns:

Te-as creste eu dar nu ma mai joc mt2 de cv timp dar daca vrei iti dau id lui varumio ca el are war de 37-40 cred ca nu l-am mai intrebat de mult si daca vrea te creste el vrei?