| LauraG3 a întrebat:

Kangoo jumps te ajuta la cresterea in inaltime? Cam cate kilograme poti slabi in 2 luni facand cate 2 ore pe saptamana?

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Am practicat Kargo Jumps timp de 14 luni si pot spune, ca am ajuns o altfel de persoana. Eu faceam cam de 3 ori pe saptamana, dar chiar si daca faci doua ore, poti sa slabesti.Tot ce trebuie sa feci este sa te antrenezi cum trebuie, sa respecti regulile intsructorului si sa te distrezi. Rezultatele o sa apara pe parcurs, dar sa nu te astepti sa fie vizibile din prima luna.In cazul meu, am slabit cam 3 kilograme si ceva, dar nu este ceva obligatoriu, fiecare persoana slabeste in modul ei.