| Pingu15 a întrebat:

Heei! Pot slabi cu kangoo jumps? Si daca da, cam cate kg si in cat timp.

Răspuns Câştigător
| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Da poti slabi si iti poti modela ff frumos intreg corpul facand KANGOO JUMPS! Eu vreau sa ti-l recomand din tot sufletul, pur si simplu m-am indragostit de acest sport!

| Pingu15 explică (pentru Alexaandreea):

Am incercat sa intru pe site si imi spune ca "Pagina pe care o cautati nu exista"

4 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

Poti slabi. Cred ca depinde cat slabesti in functie de alimentatia ta si de metabolismul tau

| Pingu15 explică:

Am dat la pagina de pornire si a merswinking

| Alexaandreea a răspuns (pentru Pingu15):

Ok...chiar ma bucur... :-)