| Alexa16M a întrebat:

La ce credeţi că este mai bine să dai bacul? La română,mate şi fizică[sau chimie,biologie] sau la română,istorie,geografie[sau Filozofie, Psihologie, Logica, Economie]? I don't want to see.Mie nu îmi place istoria deloc,dar nici matematica, şi nu ştiu ce să aleg...

2 răspunsuri:
| RaMonaaaBaa a răspuns:

Nu imi plac stiintele fixe cum ar fi matematica, fizica, chimia. La istorie mai ai o speranta chiar daca nu iti place, mai reti ceva, dar la matematica daca nu sti, nu sti!

| Ruxicutza26 a răspuns:

Eu as alege istoria dar faci cum vrei.e viitorul tau...Si in plus la istorie inveti ceva si poti sa dezvolti sau sa inlocuiesti cuvinte. expresii pe cand la mate nu prea...succes oricum :*