| brigy_2683 a întrebat:

Buna tpu.la IMVU exista posibilitatea sa te angajezi pentru a castiga credit? daca da atunci cum se face?

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Da,poti sa te angajezi sa creezi tu haine,obiecte,acesori,par,ochi,skin,head, etc.Dar trebuie sa iti cumperi nuemle avatarului pentru a deveni creator.Iar dupa ce ti-ai ucmparat poti sa faci tu haine, skinuri freze si altele si le vinzi si castigi credite. Daca vre imai multe detalii intra aicea:
http://www.imvu.com/creators/

| Likemecool a răspuns:

Nu cred ca te poti angaja.Eu faceam credite prin invitatii. Funditssa?batting eyelashes