| opierdevara a întrebat:

Buna TPUhappy
la mine in clasa a venit un coleg nou de care eu m-am cam indragostit.Simt ca si lui ii plk de mine dupa felul in care se uita si uneori imi spune unele lucruri care imi dau mai mult de inteles ca ma place.
Ma ajuta cand am o problema iar azi ne-a pus diriga sa facem ordine in clasa, iar eu ma "jucam" cu un alt coleg.la un moment dat, ma enervase"partenerul" meu de joaca si tipam la el, pentru ca imi luase locul pe un scaun, atunci el s-a ridicat si i-a spus aluia sa se dea si multe alte chestii de`astea...
Ce concluzie sa trag? Ca ma place?
si >app: un coleg de la mine din clasa, si-a dat seama ca il plac deoarece in seara asta m`a intrebat"Byanca tie iti place de?" i-am zis ca nu si l`am intrebare dc zice asta mi-a spus ca si-a dat seama dupa felul in care il privesc!

Răspuns Câştigător
| resemnat a răspuns:

E clar ca lumina zilei ca t place si ca ar face orice pentru tine, asa ca...IUBITI.VA MULT!

3 răspunsuri:
| opierdevara explică:

Multumesc:*

| Katerine a răspuns:

Dupa cum zici tu se vede ca te place... dar totusi ca sa fii mai sigura incearca sa il intrebi...)))) bafta

| Nexxo a răspuns:

Ti-am zis eu ca iti place de elwinking