| DeeutzaDalinutza a întrebat:

La Profil de Filologie-Engleza din ce materii se da bacul? Nu sunt la liceu, dar incurand voi fii` deci, ma puteti ajuta? happy
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| EnlightenMe a răspuns:

Buna! si eu sunt la acelasi profil si din cate stiu, anul' acesta am vazut ca au dat bacul din Romana, Engleza [ceva auditiv ca sa vada ce nivel ai], Geografie si Istorie. Oricum, pana o sa ajungi sa dai bacul, o sa se schimbe, probabil din nou. La cum l'au schimbat si pana acum cei de la educatie. Oricum, materiile astea sunt cele de baza la filo. tongue
have a nice day ^^