| protozoidzZOOM a întrebat:

La profil de filologie din ce materii se da bacul? #FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

Romana, Istorie/Geografie si Materia respectiva(gen la Filo Engleza- Engleza, la Filo Franceza- Franceza, etc.).

2 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Asta daca nu se mai modifica vei dai competente la romana,limba straina(la alegere) si compentente digitale.
Apoi Romana si istorie(asta e proba obligatorie a profilului) si la alegere dintre Geografie, Economie, Sociologie, Psihologie, Logica si Filozofie

| Osd a răspuns:

Romană, istorie și proba la alegere: geografie logica filosofie sociologie economie. Bafta