| SpeșălGirl a întrebat:

La scoala am primit un pliant cu un targ de facultati RIUF.Eu vreau sa merg pe medicina si pe site-ul lor scria sa ne interesam de facultatile internationale pe care le vrem, insa eu nu stiu niciuna. laughing Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| LumiBo a răspuns:

Vezi ca poti si pe specializari sa dai cautare pe site. Daca nu reusesti, oricum te duci acolo si te plimbi pe la toate si vezi scriese pe bannere profilele. Totusi, daca vrei medicina, ti-o recomand pe cea din Buc, de la Davila. E greu sa intrii, dar e mult mai buna decat multe din strainatate