| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 17 ani si de la varsta de 14 ani nu am mai crescut nici in inaltime, nici penisul, am 1.72 si 14cm de la 14 ani, mai sunt sanse sa cresc? Tata are 1.87 si mama 1.63

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu marimea conteaza, ci tehnica!winking

| RxTx a răspuns:

Mergi la handbal

| Yuoia a răspuns:

Daca ti-ar fi crescut mintea de la 14 ani, nu mai puneai intrebarea asta! Penisul te intereseaza? Cu educatia cum stai? Cu scoala?

| Aninom02862 a răspuns (pentru Yuoia):

Stau foarte bine cu educatia, eu nu am pus intrebarea asta neaparat pentru penis, am pus o si pentru inaltime

| Aninom02862 a răspuns (pentru Yuoia):

Eu doar am spus ca nu mi-a mai crescut nici penisu nici inaltimea de la 14 ani si poate era vreo problema si voiam sa aflu

| timidu89 a răspuns:

Și ce vrei sa fie ca la negri p0la? laughing) Sa facă treaba, degeaba o ai de 18 sau 20 și nu poți face nimic cu ea. Lăsați p0rn movies dracu, ca o scula și de e de 12 sau 13 cm e ok.

| blairelovesmusic a răspuns:

Penisul o sa-ti mai creasca pana la 16 ani.