| pufosicaa a întrebat:

M-am certat cu cel mai bun prieten sad. Acum 3 zile. Fiinca a intr-o dimineata a inceput sa se laude, etc etc, si sa stea numai cu verisorsu si sa ma injure pe mine.Eu am terminat orice legatura cu el, si vad ca nu ii pasa. Aveti o idee cum sa fac ca sa isi ceara el scuze? Ca nu mai suport sa ii cer eu scuze pentu ceva ce nu am facut eu. Si chiar nu inteleg de ce s-a suparat pe mine fiindca in urma cu o zi i-am luat apararea si tine-am cu el. Plz Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Nu trebuie sa iti para rau pentru astfel de persoane. Daca te considera prietena lui nu ti-ar fi vorbit niciodata in felul acesta.Nu cred ca e prima data cand se comporta astfel cu tine.Nu-l mai cauta, nu il ierta daca vine sa-ti ceara scuze pentru cele intamplate.Chiar crezi ca se va schimba? Nu merita efortul.O va face iar si tot tu vei ajunge sa regreti si el sa-si vada de viata vorbindu-te probabil de rau pe la spate cu varul sau. Vrei iar sa suferi? Mergi mai departe si uita-l.Presupun ca ai si alti prieteni.Fi alaturi de cei care tin la tine si nu te ranesc, nu de cei pe care ii doare in c** de tine si de viata ta.

1 răspuns:
| mariiannnnnnnnn a răspuns:

O sa își ceara el scuze când o sa vadă câta nevoie are de tine, dacă nu inseamna ca nu îți e prieten