| AndddRu a întrebat:

Bună, TPU!
Mă duc la o nuntă săptămână viitoare.. şi am câteva probleme :d.Am o rochie verde. nu foarte închis! Şi nişte pantofi aceeaşi nuanţă.
Am citit pe internet că merge aşa. aş lua un plic negru, şi brăţară, inel şi cercei negri!
Crede-ţi că e ok?!
Sau să.mi iau pantofi negri?
P.S : Sunt domnişoară de onoare. Rochia e până la genunchi în faţă şi lungă în spate happy
Apropo, ar merge să imi iau pantofi roşi cu un plic roşu? Şi accesorile celălalte roşi?! :*
Fundă.

Răspuns Câştigător
| fluture156 a răspuns:

Daca iti iei verde cu rosu e cam ciudat, daca rochia e un verde-albastru merg accesorii albastre, dar daca nu clasicul verde-negru castiga intotdeauna si o sa arati speldid. Cat despre pantofi eu zic negri pentu ca arata mai stilat.

7 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

E ok daca ai pantofi si rochie verzi de aproape aceiasi nuanta
daca esti bruneta iti poti lua accesorii negre iar daca esti blonda iti iei aurii
vei arata bine!winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofii sînt cu toc? Cît de înalt este tocul?

| AndddRu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt destul de măricei laughing.
Au platformă :*

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndddRu):

Sînt convins că sînt frumosi, sper să te simți bine în ei să nu î ți facă bășici. Pui o poză cu ei?

| AndddRu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Lasă.mi id.ul tău printr.un mesaj şi îţi dau poze :*.

| crina_1119 a răspuns:

Nu eu cred ca ar merge foarte bine daca tiai lua rochia verde, pantofii negri si toate celelalte acesorii negre. happy bafta. funda?

| denydiana a răspuns:

Ar fi bine sa-ti iei rochia verde, pantofii de aceeasi nuanta si plicul, bratara, inelul si cerceii negri! spers ca te.am ajutat funditaA?