| adriana_5421 a întrebat:

Ma numesc Adriana si ma simt singura. Am vaga impresie ca sunt singura, ca sunt abandonata. Poate datorita faptului ca sunt diferita fata de ceilalti. Sunt parca controlata din interiorul meu...nu mai suport. Ce pot face? Nu imi place sa comunic, sunt mai singuratica. Dau funda. Please help me. I'm already too lonelysad.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cred că e doar o perioadă prin care treci, adică fiecare avem momente în care să spunem că suntem mai deprimaţi decât am fi în mod normal. Dacă eşti adolescentă cu atât mai mult. Să fi diferit faţă de ceilalţi e bine, uită-te de exemplu la toţi oameni aştia de pe TPU, uită-te la copii în general, ai să observi că majoritatea se asemănă ca principii, comportament şi e bine să mai observi că sunt şi persoane care nu sunt aşa, care sunt cum îţi spui tu ţie " diferită". Nu cred că părinţi tăi nu îţi sunt alături iar cât despre prieteni, prietenii vin şi pleacă. Dacă îţi doreşti ceva mai mult, socializează cu colegi tăi etc. Baftă!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Socializeaza.Cu cat cunosti mai mult omul, cu atat iti mai e dor de momentele in care erai singurwinking

| L7L a răspuns:

Ce vrei sa iti mai zicem noi? ai zis singura ''nu imi place sa cumunic, sunt mai singuratica" fa-ti un prieten cu care sa vb-.- sau du-te la un psiholog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj cu id-ul tau pe privat, te rog ca si eu ma simt cam la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Adriana! Nu trebuie sa te simti singura sau abandonata. In primul rand Dumnezeu este cu tine, iar in al doilea rand trebuie sa inveti sa comunici cu tine insuti. Sper ca iti place raspunsul meu.

| zero1111 a răspuns:

Deci te duci la supermarket si tipi cine vrea sa fie prietenul meu ii dau o bere si o sa ai multi prieteni daca este vin si eu laughing