| TheQueenOfMyBad a întrebat:

Ma numesc Ana si am 13 ani. As vrea si eu niște modalitati ușoare pentru a strânge bani thinking Vreau să-mi cumpar un iphone 5s gold. costa 2400 lei. Evident parintii mei nu au nici poisibilitatea dar nici nu vor sa puna toata suma, deci m am gandit acum ca vine vara sa mi caut ceva job, ah cu atat mai mult ca stau in Constanta si pot lucra pe plaja. Momentan am un s3 mini, dar il am de cand a aparut pe piata si m am cam plictisit de el. + ca a ajuns la 10 milioane si nu are o stare in tocmai impecabila, m am gandit sa l bag la amanet, dar inca nu pot sa il dau pana nu strang cam jumătate din suma necesara pentru celalat telefon. Dati mi ceva idei de munca pentru minori, ceva gen "munca de sezon" thinking Funda celui mai bun raspuns.
P.s : nu ma luați cu chestii gen : " ai 13 ani urmeaza examenul, pune te cu burta pe carte lasa telefoanele" ca nu va bag in seama.winking

2 răspunsuri:
| TheQueenOfMyBad explică:

Nu am cerut pareri in materii de yelefoanewinking n am nevoie de sfaturi inutile, am cerut ajutor in privinta unui loc de munca pentru minori pe timp de vara. Daca nu ma poti ajuta nu te mai deranja sa
raspunzi.