| Hanna1155 a întrebat:

ma plictisesc foarte tare, ce as putea sa fac fara telefon si fara sa ies afara?

Răspuns Câştigător
| Alinutzu037 a răspuns:

Sa faci curatenie, exercitii fizice, sa citesti ceva, sa te uiti la televizor, sa privesti pe geam (nu stiu de voi dar mie imi place foarte mult sa fac asta mai ales cand ploua laughing))) ) sa faci un puzzle, sa canti, sa dansezi, sa speli haine murdare, sunt multe chesti trebuie doar sa ai o imaginatie bogata laughing))))

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sa faci curat in casa. Sa dormi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citești o carte.