| AlEsWeEt a întrebat:

Buna TPU...ma plictisesc nu stiu ce sa mai fc... ceva idei? FUNDA

Răspuns Câştigător
| IoanaaIsabellaa a răspuns:

Deci poti sa faci multe lucruri.De exemplu:citeste o revista,iesi cu prieteni,asculta muzica,uitate la niste filme ceva ce iti placecom,mai vezi ce e nou pe TPU si raspunde la niste intrebari,dormi daca poti si ziua,suna pe cineva si vorbeste,mai cauta ceva pe net ce te preocupa,mergi la un coleg sau la o prietena buna, gasesteti ceva treaba, plimbate pe afara happy. Succes:*

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Poti raspunde la intrebarile de pe TPU, poti vizita www.creativemonkeyz.com, sau poti urmari un film bun, o comedie, ceva.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! Poti citii o carte interesanta, sa asculti muzicaa, sa desenezi, sa scrii niste povesti/poezii.Bafta:*

| IoanaaIsabellaa a răspuns:

Deci poti sa faci multe lucruri.De exemplu:citeste o carte sau o revista,iesi cu prieteni, asculta muzica, viziteaza www.creativemonkeyz.com,mai vezi ce e nou pe TPU si raspunde la niste intrebari,dormi daca poti si ziua,suna pe cineva si vorbeste,mai cauta ceva pe net ce te preocupa,mergi la un coleg sau la o prietena buna, gasesteti ceva treaba, plimbate pe afara :). Succes:*