| cryss_7938 a întrebat:

Ma plictisesctongue ce activitati imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poi inca odata, eu iti dau niste sugestii,dar u sti ce vrei sa faci:
-sa citesti o carte gen :Elevul Dima dintr-a saptea,Romanul adolescentului miop, Corigent la limba romana,A sti sa traiesti printre oameni,Colt alb,Cuore,Copilaria mea, Dragoste de viata etc. (astea sunt foarte frumoase ti le recomandbig grin)
-ai putea sa te plimbi cu bicicleta;
-poti sa te plimbi in parc cu prieteni sau singur;
-sa te joci cu animalul tau (daca ai);
-sa iti faci un jurnal si sa scrii in el niste vise pe care le-ai avut cand dormeai (cu ochi deschisi, sau inchisi);
-sa iti faci niste poze odata la o luna si sa te uiti apoi pe ele dupa vreo 3 luni si sa-ti aduci aminte cum erai;
-sa faci niste poze cu prieteni;
-sa iti faci un fel de memori si sa scrii intr-un caiet toate chestiile cele mai deosebite dintr-o zi, sau dintr-un an scolar (eu asa am facut);
-sa te uiti pe site-uri de socializare;
-sa joci jocuri la calculator;
-sa te duci la piscina/strand;
In final sunt foarte multe moduri de ati petrece timpul, sper sa gasesti ceva sa-ti placa prin exemplele mele big grin fundita?happy

2 răspunsuri:
| DidyDiana a răspuns:

Pai nu stiu uitate la un film sau fa`ti curat in camera asc muzicaa.big grin

| Mikester_1968 a răspuns:

Da! Intra pe www.y8.com,acolo gasesti jocuri flash,sau daca nu, citeste o carte sau uita-te la un film, recomand The Hangover.