| MyTedyBear a întrebat:

Ma plictisesc si as vrea sa imi dati niste filme(poate filmele voastre preferate dar nu horror, prea romantice sau tragice ci amuzante)
Romanesti daca stiti.
Multumesc
P.S. sunt fata si am 12 ani

4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Filmele romanesti facute inainte de anul 90 sunt dragute si interesante
chiar daca ai 12 ani sunt realizate pentru orice varsta...violenta,nuditatea extrema lipseste cu desavarsire
multe le gasesti si pe youtube
depinde ce gen preferi

http://www.youtube.com/watch?v=2Hg22Vy0NCI

un exemplu
si gasesti si alte zeci de filme

| Patrick0Star a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult The Day When The Earth Stood Still. Daca nu-ti place... Iti mai zic.

| Manyna a răspuns:

Scoala superioara de eroi
Dadaca McPhee
O alta cenusareasa moderna
Liceul muzical
Liceul muzical:anul absolvirii
Liceul de muzica 2
Neinfricata
O poveste incalcita
Pinguinii domnului Popper
Cainele cu diamante

| antoniacamelia a răspuns:

Blue logoon mie imi place foarte mult