| Meap a întrebat:

Ma plictisesc si ma gandeam sa fac niste prezentari in Power Point, asa pentru mine:d
Dar nu stiu despre ce thinking
Pareri?

Răspuns Câştigător
| PiinkSmiile a răspuns:

Hey!

Pai poti face pentru urmatorele idei:

-Ce ti-ai dorii de ziua ta (o poti arata si parintilor)

-Informatii despre un animal(in caz daca nu ai unul si vrei,poti sa faci o prezenatre cat mai deosebita si sa le arati parintilor,cat de responsabila poti fi)

-Despre prietenii

-Despre tine(gen un mic jurnal :)) )

-Despre un serial/film/desen/anime favorit

-Despre un anumit joc

-Despre o anumita cariera

-Despre familia ta etc.

Poti face prezentarii cu povesti,adica poti scrie o poveste scurta pe un anumit subiect(gelozia, dragostea, tristetea, pierderea cuiva), din care sa reiasa o morala(ex: http://www.wattpad.com/20865845-shorts-stories ).

Sper ca te-am ajutat macar cu ceva!