| florina15 a întrebat:

Cine imi spune ce se fae la balul bobocilor? Se face la restaurant si apoi e miss-ul tot la restaurant? daca nu participi la miss ce faci? Trebuie sa iti cumperi rochie si daca nu participi la miss? Si mister trebuie sa fie neaparat dintr-o clasa de a 9- sau se poate sa fie si din a10-a? Va rog e urgent! Funda.

1 răspuns:
| Karinna1 a răspuns:

Pai miss-ul si mister-ul trebuie sa fie din clasa a 9a NEAPARAT! de aia ii balul bobocilor. Balul Bobocilor se tine deseori in club de dupa masa, nici intr-un caz intr-un restaurant, iar clasa a 10-a organizeaza balul ...nu neaparat trebuie sa iti cumperi haine noi, dar sa nu mergi sa si pe strada imbracata! la un bal fie ca participi la miss si mister dansezi si te distrezi! Distractie placuta si Succes! sper ca ti-am fost de ajutor!