| Dreamin a întrebat:

Buna TPU sad! Ma simt foarte naspa din cauza prietenilor mei. Anul asta parca a fost cel mai greu an din viata meacryingsau intamplat atat de multe.imi simt pretenii distanti fata de mine. Poate este si din cauza faptului K eu am stat impreuna cu un baiat. totul bine si frum cand aflu ca pers care o consideram cea mai buna pritena a mea vroia acceptase un avns dea iubitului meu si erau cat pe ce sa o faca... Eu am aflat si m-am simntit ingrozitor, nu am mai vb cu pr aia 3 luni d zile Am mai stat cu "ibitul "inca vreo luna si dupa neam desprtit.Mam impcat si cu pr mele ptk noi eram3.si celanta a ales sa ramana cu cea care m-am certat.bine... m-am impacat cu ele.am stat o sptamana impreuna si eram bucuroasa ca parca revenise totul ca la inceput. dar venise timpul sa plkm in vacanta in romania (locuiesc in italia) si de cand m-am intors din romania incul cu incetul parca nu mai este ca la inceput ele is mai unite parca ma simt in pus.Ma suna sa iesm afara, vb prin sms. dar parca nu e ca ininte.crying. Sigur acum ideea idela este sa-mi fac alti prieteni dar mie atat de greu crying ele mastiu ca pe tatal nostru si eu la fel am facut fff multe lucruri impreuna. Aveam nevoie sa ma deskark sad.

Răspuns Câştigător
| d3nysukka a răspuns:

Cam prin asta trec si eu.straight facesi stiu ca este foarte greu.straight faceeu am plecat 3 saptamani in vacanta la tsara si cea mai buna pretena a mea si`o facut o alta"cea mai buna prietena" desi inainte zicea lucruri urate despre ea am ramas proasta sa le vad mereu impreuna. fara ca macar sa`mi dea un msj si mie.pe mess nu prea imi raspund.la mesaje numai zichappyca le consum degeaba doar euoh go on. e foarte greu sa treci prin asta mai ales cand aveai foarte mare incredere in ele.happy. inainte sa plec le-am promis un chef pe care l`am facut doar ca sa ma tin de cuvant. dupa care. la vreo 2 saptamani au facut ele alt chef de care eu habar nu aveam si de care am aflat de la altiioh go on.mnuj ce sfat satsi dau...straight facepentru ca e greu.altsi prieteni e foarte greu satsi faci.eu prin aprilie m`am certat cu o alta "cea mai buna prietena"oh go on si mi`e si mai greu sa trec peste ambele loviturihappyparca nimeni nu ma mai accepta.toti s`au schimbat.happymnuj ce sa mai zic;((poate i`a deranjat si faptul` ca eu cat am fost la tsara nu i-am sunat.oh go on dar nu aveam credithcrying. sper sa treci cu brio peste aceasta pierderestraight face. dar pana la urma.astia nu se numesc prieteni adevaratsi`winking. ai grj de tine. pup

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce nu ii asculti tu nick-name-ul Be Strong?smug
Mai bine singura decat cu genul asta de persoane.Sincer iti spun. Daca accepti acel putin care ti-l ofera ele, vei creste crezandu-te inferioara si nedemna de a avea prieteni.Nu stiu de ce sunt asa, poate sunt doar geloase pe tine, poate vor sa se razbune.Presupun
Cand vezi un om la pamant, nu te mai obosesti sa il ridici.Atat cat inca sufla e o tinta. Tu asta le dai impresia lor.Ca esti la pamant si le ceri sa te ajute sa te ridici
Nu cred ca esti un om slab.Cand o sa te uiti in trecut o sa iti multumesti pentru faptul ca nu te-ai multumit cu firimituri

| Dreamin explică:

Sau cand facem poze impreuna nu pun pozele cu mine pe facebook sau pe hi5 le pun doar alea cu ele. sau ele vb mai multe chetii decat cu mne.eu is ultima care stie un anumit lucru.Sau cand una dintre ele se intaneste cu o drgata uita de mine si ma lasa in loc respectiv cu celanti si ea pleakstraight face. Ma simt naspa din kausa asta sad.