| micutza186 a întrebat:

Numai voi puteți sa îmi rezolvati aceasta problema. Poate uni dintre voi sa simntit în aceeași situaţie ca şi mine sau poate nu. Eu am 2 prietene im clasa cele mai apropiate împreună formăm un trio dar uneori ma simt uneori in plus.Ce îmi puteți recomanda?

Răspuns Câştigător
| funnnyman32 a răspuns:

Hello! Incercati sa va intelegi si sa vorbiti cat mai mult una cu cealalta asa va atasati si deveniti ca niste surori. Poate te simti in plus uneori, ca nu esti ascultata etc sau nu baga de seama celelalte cand vorbesti cv de genul. Dar fi mai impunatoare si incercati sa rezolvati orice problema intre voi acolo sa va aveti una pe cealalta si sa nu va certati! Este foarte greu sa-ti gasesti prieteni care sa fie pentru tine. eu stiu ce inseamna. numai bine!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ai mai multa initiativa, daca vii tu cu ideile vei fi mai mult bagata in seama

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa sunt prietenii. Sau asa zisii prieteni. Ei o sa vina la tine daca vor si daca merita. Asa eram si eu. Dar ei ma vedeau altfel. Si ce au rezolvat? Am ajuns intr-un loc mai bun ca ei happy

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Hey salut, ceva imi spune ca una dintre acele prietene sunt eu, pai daca te simti in plus, nu ai de ce.Eu ti-am mai spus despre acest subiect multe, deci daca crezi ca te simti in plus, faci o mare greseala, caci noi tinem mult la tine.Cine va mai forma un trio daca nu noi trei happy

| Anamaria4321 a răspuns:

Stiu ce zici, noi suntem 4. Eu nu m-am simtit in plus, dar una din prietenele mele da. Una din fete nu o suporta si ne facea sa ne intoarcem impotriva ei. Si le-am facut pe celelalte sa vada asta si nu s-a mai simtit in plus. Eu iti recomand sa vorbesti cu ele despre asta. Poate ele nu o fac cu intentie. Sau, daca poti rezista. Sa te faci ca nu iti pasa si sa nu le mai cauti tu. Vei vedea ca o sa vina ele la tine. Bafta!

| micutza186 explică:

Papusica sufetista într-adevăr una dintre acele prietene ești tu si chiar de-acum nu pot sa îmi scot ideea din cap ca cel mai bun trio este format de noi