| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna TPU happy
Ma termina gandul ca nu am sa pic la acelasi profil cu o prietena.ea are 8.09 si eu 9.08 si amandoua ne-am pus la stiinte sociale care este cel mai slab profil din liceul la care vrem sa intram.ea spune ca intra si sa nu imi fac griji dar eu tot imi fac.La filologie ultima media o fost 7, 20 si e un profil care este considerat mai bun decat stiintele sociale, multa lume mi-a spus asta... infine chiar nu stiu cum va fi iar pana miercuri pana aflu simt ca imi pierd mintile.La mate info si stiintele naturii opteaza extrem de multe persoane iar la profilele mai slabe nu cred ca opteaza persoane cu note mai mari... voi ce ziceti? Intram oare impreuna la acelasi profil sau nu?

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

Bineînțeles. 8 e medie mare.
La mine în liceu au intrat la științe sociale și elevi care aveau media sub 7. Deci, nu-ți fă griji, o să fiți în aceeași clasă încă 4 ani! happy

| AllleAlllexandra explică (pentru ladydaianne):

Mersi mult pentru raspuns happy m-ai facut sa ma simt mult mai bine...happy sa speram ca asa va fi happy

9 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Mai mult ca sigur o sa intrati pentru sunt medii destul de ok, insa presupunand ca una dintre voi intra la alt profil se poate muta pana sa inceapa scoala.

| AllleAlllexandra explică (pentru PoUfOuLeTe):

Da.o sa ma pot muta eu daca ea nu intra dar numai daca o sa mai fie locuri. happy dar acum sunt sigura ca vom intra deci nu imi fac griji pentru asta dar iti multumesc pentru raspunsul tau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o să intrați, o să vezi că mulți care au dat la acel profil nu vor avea medii foarte mari. Așa eram și eu speriată, și totuși am intrat.
Îți urez baftă, și să ne anunți dacă ai fost admisă.

| AllleAlllexandra explică (pentru anonim_4396):

Eu am sa intru doar de prietena mea imi este frica ca nu intra.ea are media 8, 09 si eu 9, 08 happy si am sa va anunt desigur happy

| AllleAlllexandra explică (pentru anonim_4396):

Aaa. am uitat sa iti multumesc pentru raspuns asa ca mersi mult pentru raspuns:* happy!

| Pau17 a răspuns:

Da veti intra, nu iti fa griji. Dupa cum a spus si ladydaianne, stiintele sociale e c-am slab. 8 si 9 sunt note mari pentru un profil slab. Stai linistita!:*

| AllleAlllexandra explică (pentru Pau17):

Mersi mult pentru raspuns happy :*

| AllleAlllexandra explică:

Am intrat amandoua impreuna la acelasi profil si la acelasi liceu happy.Va multumesc tuturor care m-ati facut sa nu imi mai fac griji si sa ma simt mai bine happy.Ce bine ma simt ca am sa mai fiu impreuna cu ea 4 ani happy ea e cea mai buna prietena a mea asa ca anii astia vor fi foarte frumosi happy.