| Eroareee a întrebat:

:*. Ma tot gandesc, ce sa ii cumpar iubitului meu de Majorat. Pana acum m-am gandit sa-i cumpar o bratara din argint personalizata scriind: Te iubesc strumfule ( strumf pentru ca, asa il alint eu ). Dar eu sunt din Oradea si nu stiu unde se poate face asta. Si, pe langa bratara, as mai vrea sa ii cumpar ceva, dar nu stiu ce.
ps: scuzati daca nu am ales bine CATEGORIA.

2 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Daca nu reusesti sa gasesti o bratara poti sa i-o faci chiar tu ....Iei mai multe fire de ata pe care pui margele si le legi intre ele si incearca sa nimeresti culorile ca sa-ti iasa scrisul asa, ori poti sa iei un tricou simplu si sa-i faci niste imprimeuri cu foaia de calc sau sa cosi pe el ce vrei sa scrii.Mai poti sa scrii pe o cana cu un marcar permanent ceva. Daca te pricepi la compus poti sa-i scrii un cantecel, daca esti buna la desen sa-i faci un desenwinking Parerea mea e sa-i dai ceva personalizat ca sa fie ceva original ce nu o sa-i mai dea nimeniwinking

| georgege a răspuns:

Si eu tot din Oradea sunt. tongue I-ai o bluza, o caciula ceva frumos... No sa gasesti bratari personalizate...