| atanmuk a întrebat:

Ce sa'i cumpar iubitului meu de ziua lui? face 18 ani luna aceasta, sunt de 9 luni cu el. m-am gandit la o perinita personalizata, dar nu am poza recenta cu el., sau un lantisor de argint. nu stiu... mersi:*

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Daca ai avea bani destui te-as sfatui sa faci in felul urmator:
cumperi 9 cutiute din acelea in care se pun de obicei inelele cand le faci cadou, 9 semnificand 9 luni de cand esti cu el, si in fiecare cutiuta pui un biletel cu cateva randuri scrise de tine, iar in ultima cutiuta pui lantisorul la care zici ca te-ai gandit sa il cumperi.Cred ca ar fi foarte frumos, si te-ar invidia multe fete, iar lui i-ar place enorm. Sper ca te-am ajutat. Ozi buna si la multi ani iubitului!