| anonim_4396 a întrebat:

Mai este cineva in lumea asta care asculta muzica indiana gen Leo Rojas? Sau sunt doar eu? Nu cred sincer ca mai asculta cineva acest gen de muzica și sufăr pentru ca nu îmi pot împărtăși cu nimeni aceasta pasiune

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Tu crezi ca ar fi rentabil sa o cante daca nu ar asculta nimeni?
Sau nu stii sa citesti cate milioane de vizualizari are pe Youtube, sau pui intrebarea doar ca sa o pui.

| Anonima975 a răspuns (pentru Goete):

Bai, tu ce naiba ai? Crezi ca întrebarea mea este stupida, avand în vedere ca exista fete care au impresia ca dacă se săruta rămân gravide și alții care pun întrebări despre nemurirea sufletului, pe bune? Melodiile de acest gen au mult mai puține vizualizări pe YT în comparație cu alți artiști, și voiam doar sa știu dacă cineva de pe platforma asta asculta genul asta de muzica!

| Catrice a răspuns (pentru Anonima975):

"Bai, tu ce naiba ai?" TPU nu reprezinta populația țării de 17-18 milioane laughing

| Anonima975 a răspuns (pentru Catrice):

Degeaba, romanul tot idiot și țăran rămâne, măcar dacă l-ar duce puțin capul și nu ar mai comenta la întrebări aiurea doar ca să se afle în treaba

| Catrice a răspuns (pentru Anonima975):

Te descrii perfect.
Dacă nu erai din categoria idioților și țăranilor, ai fi înțeles ce am scris.