| boygirl15321 a întrebat:

Buna TPU mai este un pic si incepe liceul eu trec in clasa 9 si as vrea niste fraze cum sa fac cunostinta cu baietii si fetele de la mine din clasa (viitori colegi)Fraze pentru fete si pentru baieti si comportament.P.s sunt baiat.Dau cea mai mare funda de pe TPU.

Răspuns Câştigător
| irbis96 a răspuns:

Pai 'Salut' se foloseste destul de des laughing Cum te cheama, de la ce scoala vi, schimbati pareri despre clasa, intreaba-i daca cumva il stiu deja pe diriginte happy

1 răspuns:
| raluca47 a răspuns:

Pai poti incepe cu un buna sau salut(p.s si trec intra 9a)