| anonim_4396 a întrebat:

maine am un test la bio din oase si nu prea pot sa retin lectia. vreau sa copiez dar nu stiu cum pentru ca profa de bio este dirga si ma stie ca, copiez asa ca sta mai mereu langa mine ...cateva idei? cea mai buna primeste funda mersi:*

Răspuns Câştigător
| claude a răspuns:

Pai nu e bine sa copiez
cel mai bine e sa inveti
ca sa retii usor poti spune oasele aratandu-le pe tine
happy
sper ca te-am ajutat:*:*:*

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Multumesc ...ma apuc de invatat...asa e cel mai bine :*:*:*

| cryssa a răspuns:

Esti a 7-a? si eulaughing
si diriga tot de bio elaughing
aaa, nu stiu ce sa zic, scrie si u pe banca, pe penar, pe orice, cu creionul sa nu se vada cred...sau daca ai voaie dubla scrie in mijloclaughing
thinking cred ca cel mai bine ar fi sa inveti, biologia e usoarawinking

| SuNNNShINe a răspuns:

Pai fa-ti ca o schema in cap sau fa-ti niste cuvinte la care daca te gandesti sa ti vina in minte numele lor. Funda?

| cristi2000 a răspuns:

Pai daca ai un penar cu niste "buzunare" interioare transparente poti sa bagi copiutza acolo...adica cel putin asa fac cele de la mine din clasa...

parerea mea, mai bine arati toate oasele pe tine si asa le retzii cel mai repedebig grintonguewinking