| CarinaMariaRasniceanu a întrebat:

Maine e 1 aprilie,si vreau sa ii facem o farsa doamnei mele invatatoare care are probleme cu inima, asa ca una OK.Ce-mi recomandati?

P.S. Cum face sange fals?

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

E ok daca are probleme cu inima! Sub catedra puneti intr-o oala 5-6 pocnitori si sa vedeti cum face. Nu aveti minte deloc.

| Ungureanu90 a răspuns:

Dacă are probleme cu inima îți recomand să nu îi faceți farse, deși mici glumițe sunt ok. E o farsă care umblă de mult timp pe net, - voi o întrebați cum e corect? muriți cu toți sau muriți cu toții? - dna îți va spune - muriți cu toții! iar voi fă prefaceți că ați murit toți odată. (Aranjați totul înainte). exemplu: https://www.youtube.com/watch?v=JX7NJ5O3aYk