| Andreeaa29 a întrebat:

Buna TPU.Maine este ziua celei mai bune prietene a mea...as vrea sa`mi spuneti ceva original, simplu si de vreo 10-15 randuri... CEL MAI BUN RASPUNS. dau fundakiss Multsumesclove struckkiss

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui noi sa scriem un text, ci sa-l faci tu.Fiind cea mai buna prietena trebuie sa-l faci din suflet si o sa-i placa big grin Nu trebuie sa gandesti prea mult cand il faci poti sa spui de momentele petrecute impreuna si ca e cea mai buna prietena a ta happy Bafta

| foxy_5403 a răspuns:

Cumpara 2 bratari la fel care sa le purati voi 2.asa am facut eu cu prietena mea si am degand s-o mai fac.va reprezenta prietenia voastra speciala.si scrie-i."iti multumesc pentru clipele frumoase petrecute impreuna si pentru cat mai ajutat si incurajat oricand.te poti baza pe mine si vei ramane pe veci prietena mea cea mai buna.te yubesk, nebuna mea!"

| daryus_3271 a răspuns:

Ceau,, doresc sa-mi fac o prietena cu relatie foarte serioasa? mersi?
idiul meu miodaryus