| Aly2 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce i-ati darui celei mai bune prietene de ziua ei? Fundita cel mai frumos si dulce raspuns!

Răspuns Câştigător
| TeoDoraAa a răspuns:

Ceva care are legatura cu amandoua, care sa puna evidenta prietenia voastra si legatura puternica dintre voi.

De exemplu:
-un tricou imprimat cu o poza cu voi doua pe o parte si pe cealalta parte initialele vostre gen : [ali + altcineva=BFF]
-o rama foto in care sa pui o poza cu voi doua sau un album foto cu cele mai frumoase momente petrecute impreuna :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceva simbolic sau ceva de care are pe moment mare nevoie!
Pa, pa.

| AddaXD a răspuns:

I-as darui ceea ce stiu ca vrea pentru ca, fiind prietena mea cea mai buna, merita sa primeasca ce isi doreste. happy Si pe langa asta ceva sa isi aminteasca de prietenia nostra (o rama super draguta cu o poza cu noi doua la ultima ei zi de nastere). happy

| Elly213 a răspuns:

Ceva ce isi doreste.

Pentru ca ai zis ca sunteti prietene bune prietene ai putea sa cumperi o rama in care sa pui o poza cu voi 2.

Poti sa ii faci o felicitare cu poezia
"Azi cand soarele zambeste
Si norii se ascund
Inima imi spune
Ca te iubesc mult.
Si imi mai spune
Sa iti urez
Multa fericire,
Si tot ce iti doresti!

La ora 00. 00 un mesaj cu cele mai calduroase urari de la multi ani!

O agenda pe care sa o faceti sa fie jurnalul prieteniei ( in care sa va notati momentele petrecute impreuna).

Succes in gasirea cadoului perfect!

Bye si distractie placuta la petrecere!

P. S:La multi ani prietenei tale!

| kate68 a răspuns:

- o felicitare cu textul de genu : cand ma gandesc la tine ma gandesc la mine, cand ma gandesc la mine ma gandesc la noi;)
fiecare moment petrecut impreuna este soarele rasarind o daca cu inimile noastre, sa ai parte de tot ce e mai frumos!
- un animalut de plus, mic si simpatic ( preferabil dupa parerea mea unul din ala care zice "i love you")
- un origami facut de tine colorat si aranjat
- un tablou cu voi doua intr-un moment frumos petrecut impreuna
- album cu toate pozele cu voi
- o felicitare muzicala pe internet ceva de genu.cauta pe www.ele.ro
- un sms la 11:59 noaptea inainte de ziua ei cu titlul " La multi ani!"
cam atat...alege tu de mai sus
sper ca te-am ajutat;)

| Aly2 explică:

Multumesc foarte mult tuturor chiar sunt idei minunate si din cate am citit stiu ce o sa ii daruiesc : un album cu noi doua, o bratara colorata sau poate un tricou cu noi 2 pe care sa scrie BFF. Dar in cele din urma o felicitare. Va multumesc foarte mult tuturor. Chiar nu stiu ce raspuns sa aleg...:X:*

| alish a răspuns:

I-as face cadou o bratara, colorata daca se poate happy sau daca ii plk culorile, sau o cutiuta muzicala /pentru bijuterii, sau as face o poza cu noi si as ouneo in rama sau pe o pernita happy sper ca te-am ajutat happy