| Horanhugsme a întrebat:

Buna TpU! Maine este ziua varului meu si nu stiu ce sa ii cumparsad! App. are 10 ani! Funditzoi!

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Ii poti cumpara un monopolly, sau vreun joc "Nu te supara, frate!", o carte mai ilustrata depre magie sau cu ceva ce l-ar interesa, sau ii poti lua chiar o bluzita, sau un lantisor din arginthappy. Sunt foarte multe optiuni, eu te sfatuiesc sa te duci prin magazine si acolo sigur o sa-ti vina vreo iddetongue.
Succes si la multi ani pentru versorul tautongue.

8 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Multumesc pentru fundita si la multi ani inca o datatongue.

| alexutza003 a răspuns:

O minge de fotbal
sau daca tine cu vreo echipa ii poti cumpara un tricou cu echipa preferata
sau niste jocuri gen monopoly

| shanela a răspuns:

Eu zic sai cumperi o mingie'

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna:* si eu am astfel de probleme cand vine ziua varului meu. Mereu iii iau o bluza si ii si nimeresc gusturile, sau o pereche de pantaloni sau ceva de birou [ i-am luat un ceas in forma de zar care lumineaza, foarte tare sau un suport de creioane cu un calculator incorporat] sau ii poti lua o minge de fotbal sau o bratara din argint.
Sper ca te-am ajutat :*

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Poti sai iei:
1.O bluza faina
2.Nishe Blugi
3.Bani
4.Ceva set de sprayuri big grin
5.o minge fotball, baseball, baschet
6.O bratara de aur de aia de baieti

| danypoli95 a răspuns:

Cumparai o minge de fotbal...sau chestii cu ben10...

| razwan3l a răspuns:

Un joc pe calculator care ii place si si lar doribig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| bibiiiy a răspuns:

Eu zic sa-i cumperi o bluza/pereche de blugi/...