| Ramonessa a întrebat:

Maine e ziua varului meu, face 17 ani, ce cadou sa ii cumpar? Dau funda

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Ce crezi ca ii place lui, poate un ceas de mana, un CD/tricou cu trupa preferata, haine, sau ii poti da bani.

| DayByDay a răspuns:

Ce crezi ca ii place lui, poate un ceas de mana, un cd/tricou cu trupa preferata, haine, sau ii poti da bani.

| MihaelaMadalina997 a răspuns:

Daca te intelegi bine cu varul tau si are simtul umorului poti sa ii iei o jucarioara laughing si cu o felicitare amuzanta
sau o cana cu cel mai bun verisor
o esarfa
un parfum si cu un breloc
daca e pasionat de fotbal, masini orice gasesti in magazine legat de asta
o camasa daca stii cat poarta
ceva personalizat o bratara, sau cana
daca ai poze /filmulete amuzante cu el punele pe un cd fa o prezentare in power-point ceva mai speciala si personalizeaza cd-ul, te duci undeva si spui sa scrie cv pe el si cu o poza.va arata interesant
sau se aproipie craciunul poti sa ii iei ceva legat si de asta.
Succes si la multi ani, petrecere frumoasa!