| Aliison a întrebat:

Bună, TPU! Mâine, eu și colegele mele ne luăm cămăși/tricouri albe ca să scriem pe ele amintiri de sfârșit de clasa a VIII-a. Îmi dați și mie câteva mesaje pe care le-aș putea scrie?
Fundă.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| IAmAFreak a răspuns:

Mult noroc, sa aveti multi bani, nu o sa va uit, sanatate si multa fericire, anii petrecuti cu voi au fost extraordinari, sa nu uitati de unde ati pornit, etc.

| Cojocea_Lara_1997 a răspuns:

Ai cumparat? daca nu poti scrie : nu te voi uita niciodata, sa nu ma uiti niciodata, iti multumesc pentru sfaturile acordate, iti multumesc pentru ca ai fost langa mine toti acesti ani, ai fost o colega minunata, sper sa nu pierdem legatura, poti scrie numele tau : De la Aliison, sau : Aliison te iub:X, nu te voi uita niciodata, sau scrie porecla ei\lui {daca are } pentru pisicuta clasei...