| anonima10 a întrebat:

Va rog raspundeti-mi repede.Maine avem ultimul clopotel pentru sfarsitul clasei a 8-a si ne luam toti tricouri albe stiti ca sa scriem pe ele amintiri. Ce sa scriu? dati`mi idei repede dau fundita plsss

Răspuns Câştigător
| SakuraBeauty a răspuns:

Sunt multe amintiri pe internet chiar dragute pui pe google amintiri pentru oracol si gasesti o multime fiecare se potriveste unei anumite persoane incearca si ai sa vezi daca iti place. :*

1 răspuns:
| Ingerashஐ♀。◕‿◕。 a răspuns:

stimsadsad ca se va termina si aceasta poveste ca oricare alta cartea in curand se va inchidesadsi va fi pusa undeva intr. un colt stingher al biblioteciicryingramanand esentialul in sufletul copilului!
Povestea= amintirile noastre
Cartea=clasa a VIIIa [a. b. c]
Esentialul=clipele unice
Biblioteca=sufletul

Pe o apa cristalina
O fetita se juca
Si canta la mandolina
Nu te uit, nu ma uitawinking

Din flori de crin
Iti impletesc cununa de iubire
Succes in viata iti doresc
Si multa fericire

Cam atathappy fundita?sad