| Didi908 a întrebat:

Maine ma voi duce la strand dar am o problema. Cand ma epilez jos [stiti voi unde.] ma irit si fac ffffff multe bubite rosii micute dar devin insuportabile si ma mananca putin. Nu vreau sa arat asa in nici un caz [asta patesc cand ma epilez cu bic'ul] Cu ce imi recomandati sa ma epilez? big grin Funda

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Incearca crema depilatoare pentru piele sensibila de la Veet si nu te vei mai irita.

| RedBul33 a răspuns:

Date cu o crema de ex nivea sau altceva dupa ce te epilezi.

| Faniii a răspuns:

Eu spun ca nu ai timp sa dai comanda de crema depilatoare..imprumuta de la cineva, da'ti pe portiunea unde vrei sa indepartezi parul nedorit si lasa maxim 5 minute ..NU LASA MAI MULT! Ai grija kiss Succes >big grin