| Didi908 a întrebat:

happy Maine merg la ziua unei prietene mai mica ca mine si implineste 13 ani. Nu am nici o idee ce as putea sa-i cumpar mai ales ca e putin cam pretentioasa la cadouri. As vrea niste idei din partea voastra dar sa nu fie prea scump. Vreau sa precizez ca este mai baietoasa si nu ii plac parfumurile, accesoriile sau ceva mai feminin.
O zi frumoasa va doresc! :*

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un tricou cu un mesaj haios sau o esarfa.

| Dariusuu a răspuns:

Ai putea să-i cumperi o bluzița drăguță.

Spuneai că nu-i plac accesoriile sau ceva feminin, așa că o bluză ar fi destul de ok.

O zi superbă îți doresc.

| Morphines a răspuns:

Greu, daca mai e si baietoasa, are si 13 ani si e si pretentioasa. Depinde de ce-i place ei. Poti sa-i cumperi un articol vestimentar, eventualwinking

| Euletitia a răspuns:

Buna!
Poti sa-i cumperi o carte buna din genul ei preferat(daca e pasionata d electura) sau o colectie de CD-uri cu muziac eipreferata(daca stii care este). Ai mai putea opta pentru o bluza in stilul pe care il adopta ea in tinuta si intr-o culoare pe acre a i observat ca o poarta(ca sa fii sigur ca ii place si o va folosi). I-ai mai putea dauga la cadou si o cutie de bomboane fine de ciocolata.Bafta in alegerea cadoului perfect! La multi ani prietenei tale si petrecere placuta iti doresc!

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

I-ai putea cumpara>
-o geanta
-un buchet de flori
-o carte
-o bluza
-o pereche de pantofi
-un Mp4 Player
Funda?

| pisicel12 a răspuns:

Daca ea are un sport anume preferat poti sa ii cumperi ceva legat de acest subiect sau daca este mai baietoaica cumparai niste tenesi mai deosebiti sau un tricou mai iesit din comun big grin happy Bafta in continuare