| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

Maine seara o sa dorm cu prietena mea la mine acasa dar am o mare problema. Dimineata cand ma scol imi miroase gura foarte urat, deosebit de urat. Azi cand m-am trezit, i-am suflat lui fratimiu si l-am intrebat daca imi miroase gura si a zis ca imi miroase ca un WC nespalat, cu toate ca seara ma spal pe dintii. Ce as putea face? Nu vreau sa ma fac de ras in fata fetei...

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia sa-ti pui acesta intrebare mai devreme. Trebuie sa mergi la un stomatolog sa vada daca ai probleme cu dantura si la medicul de familie sa-ti dea trimitere la internist pentru a vedea daca ai o problema de la stomac daca nu-i de la dantura. Acum, urgent, poti apela la un mic truc. Daca stii cand se trezeste ea, pune ceasul sa te trezeasca mai repede si mergi la baie si tespeli iar pe dinti. Altceva n-ai ce face.