| 03052003 a întrebat:

Buna TPU.Mda... in clasa noastra a venit un baiat nou.Si o colega cred ca il place si lui nu cred ca ii displace si pe mine nu stiu de ce, dar ma deranjeaza si nu stiu de ce.Faza e ca colegii zic ca o place pe acea fata. Insa eu il surprind aproape mereu in ore cum se uita la mine, iar eu cand ma intorc spre el isi coboara privirea si zambeste.Pentru ca nu avem subiecte de conversatie nu am vorbit pana acum insa eu asa vrea dar nu stiu ce sa fac. Astazi eu ma ciondaneam cu un coleg si el radea si se uita la mn (cred ca aratam amuzant cand o faceam).Si tot azi profa de engleza m.a pus sa controlez tema celor de pe randul lui si cand am ajuns in dreptul lui el mi.a aratat frumos tema si a vb foarte frumos cu mn.Intrebari:
1)De ce ma deranjeaza ca acea colega il place?
2)Credeti ca ma place?
3)Ce fel de trucuri "feminine" pot sa fac ca sa imi dau seama daca ma place? Oare merge chestia cu cazutul cartilor in fata lui? Puteti sa imi dati mai multe idei?

3 răspunsuri:
| 03052003 explică:

Mdaa dar daca voi face asta vor rade toti de mine crying((

| 03052003 explică:

Si da cred ca sunt putin geloasa :-)

| Ionutploae a răspuns:

Pai e clar ca il placi ...asta raspunde la prima intrebare (esti geloasa)winking
2.De placut ...mergi singura la el si spune-i adevarulwinking
3.Nu sunt nevoie de trucuri
..Fi tu insati si va avea efectwinking
Mult noroc!