| albinutavesela a întrebat:

Buna TPU mi-a venit ciclul vineri insa scurgerea a fost extrem de putina duminica si luni a venit putin mai multa dar luna trecuta mi-a venit mai din abundenta (asta e a doua luna de ciclu) oare e vreo problema? dau funda happy

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asa se intampla, nu e nicio problema, fluxul e mai mic in prima zi, apoi in a doua iti curge cel mai mult(a doua zi e cea mai nasoala laughing ) si din a treia din ce in ce mai putin.Si asteapta sa se regleze, nu iticurge in fiecare luna la fel...

| SabinaRsT a răspuns:

Nu este nicio probleme, au loc niste dereglari hormonale in corpul tau iar menstruatia nu este regulata.

| lindsay a răspuns:

Nu este nicio problema. Dureaza ceva timp pana sa se regleze cantitatea secretiei si la fiecare organism e diferit. Nu te panica, daca nu ai alte simptome nespecifice, nu trebuie sa-ti faci griji.