| VasileMoldova a întrebat:

Mi-a venit o idee sa scriu despre o sarbatoare inventata. Sa spun ce s-ar face la ea etc. Voi ce sarbatoare ati inventa? Cum s-ar numi si ce s-ar face la aceasta sarbatoare

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu, ce sarbatoare ai inventa?
Ca doar tu ai venit cu ideea...hai sa o auzim!

| lilianaadelina a răspuns:

"Ziua Adevarului"
unde fiecare sa zica fara ocolisuri si fara paravan parerile fata de ceilalti si ce nu le place la ei

| Hammurabi a răspuns (pentru lilianaadelina):

Wow... asta s-ar transforma instantaneu în "ziua divorțurilor", "ziua despărțirilor", "ziua concedierilor". etc. laughing

| lilianaadelina a răspuns (pentru Hammurabi):

Vezi partea buna: mai multe sarbatori
poate le declaram sarbatori legale laughing)(zile libere)

| VasileMoldova explică:

Sarbatoarea ciocolatei. Inca ceva cum puneti aceste smileuri sau cum se numesc?