| Classy a întrebat:

Mi-a zis un prieten de un program prin care poti vedea datele unui alt utilizator de facebook,mesaje,etc.Mi-a zis ca se trimitea un link la persoana respectiva, aceasta da click si tu automat ii poti vedea datele de pe cont...Nu isi mai aminteste cum se numea, nu stie nimeni? Multumesc! Vot si funda!

1 răspuns:
| Anonym0uss a răspuns:

E complicat, nu poti face asta doar cu un program luat de pe net si care cel mai probabil e vreun virus care sa ii arata celui care a postat programul datele TALE si nu doar atat! Eu zic sa te lasi pagubas/pagubasa... daca detineai un minim de cunostinte despre hacking nu postai aici pe TPU big grin. Ar mai fi un keylloger cu care poti sa ii aflii parola dar nu orice keylloger e destul de complicat, daca esti dispus/dispusa sa te invat poti sa-mi lasi un mesaj.