| Elyiela a întrebat:

Am o mica curiozitate. Nu exista nicio metoda prin care poti vedea un live pe Facebook fara ca persoana respectiva sa stie ca ai vizionat videoclipul?

3 răspunsuri:
| Dishka a răspuns:

De obicei live-ul pe Facebook ruleaza si fara sa apeși pe el, poti intra pe profilul respectivului, jos in dreapta ai optiunea volumului, și poți să te uiți fara sa ii apara

| Elyiela explică (pentru Dishka):

Adica daca ruleaza fara sa apas pe el, persoana aceea nu stie ca i-am vazut videoclipul?

| Dishka a răspuns (pentru Elyiela):

Da, persoana nu vede, vedea doar in momentul in care apeși pe el