| Geneoo a întrebat:

Mi-am descarcat pe telefon INGRESS ( este un joc virtual foarte frumos) si am intrat pe site-ul oficial si am bagat e-mailul ( yahoo ) ca sa primesc invitatie cu codul de activare. Dar nu primesc. Cand intru in telefon si vreau sa incep sa ma joc Ingress imi zice sa bag codul de activare. Ce pot sa fac si de unde fac rost de cod? Pentru cei care joaca sau cei care stiu, va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mai incearca odata dar daca nici asa incearca cu gmail.