| dyana_5637 a întrebat:

Buna TPU... mi-am facut cu compasu pe mana initiala fostului meu prieten si acum mi-a ramas semn.cum pot scapa de el.va rog frumos sa ma ajutati ca este pe mana si este cam la vedere si as vrea sa scap de el. dau funditi, pup dolce

2 răspunsuri:
| Biiiancaaa a răspuns:

Intrebare. Te-ai taiat, sau te-ai zgariat.De la taietura ramane cicatrice (am si eu si se vede urat), in schimb de la zgarietura trece in cateva zilewinking.

| dyana_5637 explică:

Pai m-am zgariat cu copmasu si mi-a ramas semn si se vede.il am de vreo doua saptamani si as vrea sa scap de el pentru ca este la incheietura maini