| tweety21 a întrebat:

mi.am facut gaura in ureche aseara acum mai ma doare am inteles ca imi trece peste o saptamana.
daca mi se face puroi ce se intampla, si daca se face si mai tin cercelul ce se intampla, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

De fapt trece cam in o luna, nu stiu de unde ai auzit tu de saptamana.Mna hai nu o luna dar 3 saptamani tot te jeneaza.Cat despre puroi, invarte cercelu mereu, sa nu prinda coaja. Pune cercel de argint, nu alti ca se inegresc si faci puroi.Da cercelu prin spirt.Si eu am 2 gauri in stanga, plus 1 cercel in limba.NU sunt chiar laughing nestiutor, dai prin spirt.Si nu pune gherutele murdare la cercel.

1 răspuns:
| tweety21 explică:

Iti multumesc!